Міністерство юстиції України визначило для Головного управління юстиції у Донецькій області спосіб, у який має видаватися інформаційна довідка   з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до наказу Мін’юсту від 06.11.2014 р. № 1862/5, довідка надається протягом 5 робочих днів із дати надходження запиту, виготовляється на бланку Головного управління юстиції у Донецькій області, підписується начальником відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Донецькій області (далі — відділ) або особою, на яку покладено виконання обов'язків начальника відділу, і скріплюється печаткою відділу.

1

Документ, який безоплатно надається за письмовим запитом юридичної особи або фізичної особи — підприємця (далі — заявник) про отримання відносно нього (заявника) довідки з Єдиного реєстру підприємств. Довідка містить інформацію стосовно порушення щодо заявника провадження у справі про банкрутство, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства або про відсутність у Єдиному реєстрі підприємств відомостей про заявника.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»