Фізособи, що мають намір розпочати підприємницьку діяльність і при цьому проживають на території проведення АТО, реєструються у відповідних службах територіальних органів Мін’юсту в областях і місті Києві. Наявність реєстрації місця проживання за місцем проведення дій не потрібна. Те ж саме стосується і тих, хто бажає провести дії щодо змін місцезнаходження юридичних або фізичних осіб.

Водночас зареєструвати зміни у складі засновників і керівника юридичної особи не вдасться — заборона діятиме на період проведення АТО.

Готові документи щодо реєстрації направляються на протязі 10 днів за місцем проживання лише у разі, якщо воно не збігається із місцем їх подачі. Взяття на облік за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб — підприємців здійснюється у день отримання документів.

Зміни передбачено наказом Мін’юсту «Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» від 05.11.2014 р. № 1849/5, що набрав чинності з 19.11.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»