Держпраці в листі від 15.09.2014 р. № 32-21/01-1715 повідомляє, що оплата праці на рівні мінімальної зарплати допустима тільки для простої некваліфікованої праці. Назви таких професій передбачені розділом 9 Класифікатора професій «Найпростіші професії».

Встановлення оплати праці працівникам інших професій, передбачених розділами 1–8 Класифікатора професій, є порушенням законодавства про працю, а саме ст. 96 Кодексу законів про працю України (даліКЗпП). Водночас встановлення з працівниками, що належать до категорій 1-8 Класифікатора професій, в трудовому договорі мінімальної зарплати є недопустимим (ст.16 КЗпП).

Нагадаємо, що за порушення законодавства про працю, у тому числі використання найманої праці без належного оформлення, передбачено відповідальність згідно зі ст.ст. 172 і 173 Кримінального кодексу України та ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до ст. 95 КЗпП, мінімальна зарплата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»