Для вирішення питання про виплату пенсії за місцем фактичного перебування на території України за межами тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції пенсіонер має особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України, подати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік як тимчасово переміщеної особи, яка видається органами соцзахисту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509.

Нагадаємо, що 7 листопада 2014 року КМУ ухвалив постанову (від 07.11.2014 р. № 595) про фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам та організаціям Донецької і Луганської областей.

«Пенсіонери із числа переселенців, які на момент прийняття постанови № 595 уже перебували на обліку в Пенсійному фонді, отримуватимуть пенсію без перерв, у визначені законом строки, в разі реєстрації в управліннях соцзахисту», — наголосив в.о. Голови правління ПФУ Микола Шамбір.

Довідково: Виплати пенсій на Донеччині та Луганщині у листопаді профінансовано відповідно на 0,9 млрд. грн та 0,3 млрд. грн або на 64,2% і 60% місячної потреби.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»