Міндоходів на своєму офіційному веб-сайті опублікував проект наказу, яким затверджено:

  • форму Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами (далі — Декларація);
  • форму Уточнюючої декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операції з деривативами (далі — Уточнююча декларація);
  • Порядок складання, заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами та Уточнюючої декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

Нагадаємо: наприкінці квітня Міндоходів до свого листа від 27.04.2013 р. № 2549/7/99-99-22-01-02-17 додав проект наказу, яким було затверджено Декларацію та Уточнюючу декларацію. Саме їх податківці рекомендували використовувати платникам податків під час звітування за I квартал 2013 року. Судячи з усього, Міндоходів рекомендуватиме звітувати за II квартал 2013 року за формою декларації, затвердженою новим проектом наказу.

          Проект наказу Міндоходів «Про затвердження форм звітності з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами та порядку їх заповнення і подання»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»