Уряд затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася АТО. Відповідний список містить розпорядження КМУ від 30.10.2014 р. № 1053-р.

Документ прийнято на виконання абз. 3 п. 5 ст. 11 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 р. № 1669-VII.

Нагадаємо!

Платників ЄСВ, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих у населених пунктах, визначених переліком КМУ, звільнили від виконання обов’язків, передбачених ч. 2 ст. 6 Закону про ЄСВ, на період починаючи з 14.04.2014 р. і до закінчення АТО (або військового чи надзвичайного стану).

Водночас уведено мораторій на нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості за кредитними зобов’язаннями; пені за несвоєчасне внесення платежів за житлово-комунальні послуги; на проведення перевірок органами та посадовими особами, уповноваженими законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності (крім позапланових перевірок суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику) тощо.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»