Таке розпорядження видав виконавчий орган Київміськради. Відповідно до нього у період з 01.05.2013 р. до 30.10.2013 р. заплановано розмістити об’єкти сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі з продажу безалкогольних напоїв, морозива, плодоовочевої продукції, фруктів, кісточкових плодів, баштанних культур на вулицях столиці.

Адреси розміщення цих об’єктів наведено в тексті розпорядження. Вони сформовані згідно із заявами суб’єктів господарювання.

У разі наявності більше ніж одного звернення від суб’єктів господарювання щодо розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі за однією адресою обиратимуть одного з них за такими критеріями:

  • досвід роботи суб’єкта господарювання протягом попередніх років;
  • відсутність скарг щодо діяльності суб’єкта господарювання за попередні роки;
  • дотримання суб’єктом господарювання протягом попередніх років вимог законодавства України, що регламентує торговельну діяльність, санітарні норми та правила благоустрою;
  • участь суб’єкта господарювання в соціальному розвитку району;
  • стан обладнання, що використовується в роботі суб’єктом господарювання.

 

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради «Про заходи щодо організації сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві в 2013 році» від 18.04.2013 р. № 572

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»