Для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) і працівникам Збройних сил України командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів) або інші керівники установ, закладів у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО в районах її проведення подають на розгляд комісії Міноборони з питань визначення учасників бойових дій такі документи:

  • довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України;
  • витяги із наказів по стройовій частині про убуття (прибуття) до військової частини після виконання завдань антитерористичної операції;
  • копії посвідчень про відрядження;
  • список військовослужбовців військової частини А0000 Збройних сил України, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

Документи надаються у паперовому вигляді за адресою: 03168, м. Київ, 168, Повітрофлотський пр-т, 6, Департамент кадрової політики Міністерства оборони України. А також списки військовослужбовців (зразок 2) подаються в електронному вигляді Microsoft Excel (версія 97-2003) на автоматизовану систему управління Збройних сил України «Дніпро» deg_dkp@dod.ua.

Усі копії документів повинні бути завірені підписом командира (начальника) військової частини (органу, підрозділу), установи, закладу та скріплені гербовою печаткою.

Учасники АТО, звільнені з військової служби, документи подають через комісії обласних військових комісаріатів і міського військового комісаріату міста Києва.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»