Мінсоцполітики спільно з Мін’юстом наказом від 06.10.2014 р. № 720/1642/5 внесли зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників   , доповнивши останню положеннями, згідно з якими дублікат трудової книжки також може бути виданий за новим місцем роботи у зв'язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення АТО на території, де він працював.

Такий дублікат видається на підставі заяви працівника й отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де він працював, що надається в довільній формі.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи із дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. Водночас на першій сторінці дубліката робиться напис: «Дублікат анульовано», посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника, і дублікат повертається його власнику.

Наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України «Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» від 29.07.1993 р. № 58.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»