Час військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, зараховуватиметься до стажу державної служби на пільгових умовах: один місяць стажу зараховуватиметься за три. Таке рішення прийняв Кабмін, унісши зміни до п. 3 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою КМУ від 03.05.1994 р. № 283.

Нагадаємо!

У червні цього року внесено зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 р. № 2011-XII, згідно з якими час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, визначеному Кабміном.

Така норма також передбачена порядком обчислення вислуги років, призначення і виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і членам їх сімей. Таким чином, аби не допустити звуження прав учасників АТО, був прийнятий механізм зарахування часу проходження ними військової служби до стажу державної служби на пільгових умовах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»