Мінекономрозвитку в листі від 20.10.2014 р. № 3302-05/36411-03 робить висновок, що у замовника виникають підстави відмовити учаснику, починаючи з дати прийняття органами Антимонопольного комітету України рішення про накладення штрафу на суб’єкт господарювання та визнання вчинення ним порушення законодавства про захист економічної конкуренції за умови прийняття таких рішень із 20.04.2014 р.

Водночас форма документального підтвердження відповідності учасників такій вимозі законодавством не визначена.

Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеній вимозі, визначається замовником самостійно.

У свою чергу, на офіційному веб-порталі Антимонопольного комiтету України (www.amc.gov.ua) в розділі «Діяльність у сфері державних закупівель» розмiщено Зведені відомості про рішення органів АМКУ щодо визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосувалися спотворення результатів торгів (тендерів), а також щодо можливого подальшого судового розгляду цих рішень, їх перевірки, перегляду органами Антимонопольного комітету України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»