Відповідно до постанови КМУ «Про Державну фіскальну службу України» від 21.05.2014 р. № 236 та «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» від 06.08.2014 р. № 311, упродовж вересня-жовтня 2014 р. утворено вже більшість Головних управлінь ДФС в областях.

Тож черга дійде і до районних ДПІ.

Якщо згадаєте, які дані ви вказуєте в платіжці на перерахування ЄСВ, то в полі:

  • «Отримувач» під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне чи скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації;
  • «Код отримувача» зазначається ідентифікаційний код отримувача за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Таким чином, нескладно здогадатися, що буде, коли ліквідують ДПІ при ГУ Міндоходів, а створять органи ДПІ при ГУ Державної фіскальної служби. Тут фігуруватиме вже інша інформація, адже після їх реорганізації буде створено нові юридичні особи з новими кодами ЄДРПОУ.

Отже, платникам ЄСВ необхідно уважно за цим слідкувати. Як тільки ГУ Державної фіскальної служби повідомлять про створення органів ДПІ у районах і містах, ми повідомимо, чи змінилися їх коди ЄДРПОУ, аби платіжки на сплату ЄСВ були заповнені правильно.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»