На офіційному сайті Федерації профспілок для обговорення оприлюднено Проект розпорядження КМУ «Деякі питання забезпечення реалізації органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань постанови КМУ».

У цьому проекті пропонується надати дозвіл на проведення перевірок робочим органам Фонду соціального страхування із тимчасової втрати працездатності в частині обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам і правильності використання страхових коштів.

Для Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань пропонується дозволити проводити перевірки достовірності поданих роботодавцями відомостей про види економічної діяльності для віднесення їх до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду економічної діяльності. Також запропоновано дозволити перевірки стану, умов, безпеки та проведення профілактичної роботи з цих питань підприємствами.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»