Правління НБУ постановою внесло зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України та Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України.

Зокрема виключено рахунок 6027 АП «Процентні доходи за кредитами в інвестиційну діяльність, що надані суб’єктам господарювання».

Водночас уведено рахунок 2644 П «Кошти фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму». Призначення цього рахунку: облік коштів фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму.

За кредитом зазначеного рахунку проводяться суми надходжень для фінансування участі ініціативної групи в процесі референдуму, передбачені Законом України «Про всеукраїнський референдум» від 06.11.2012 р. № 5475-VI (далі — Закон № 5475).

За дебетом рахунку проводяться суми витрат на фінансування участі ініціативної групи в процесі референдуму, передбачені Законом № 5475.

 

         Постанова Правління НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 21.05.2013 р. № 184.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 26.06.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»