Президент України підписав Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» — інформує прес-служба Глави держави.

Документ визначає тимчасовий порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевої влади в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Особливий порядок на зазначених територіях запроваджується Законом тимчасово — на 3 роки із дня набрання ним чинності.

Законодавство України в окремих районах Донецької і Луганської областей на період дії особливого порядку місцевого самоврядування діє  з  урахуванням особливостей, визначених цим документом.

Управління в містах, селах і селищах здійснюється територіальними громадами через органи місцевого самоврядування відповідно до Конституції та Законів України. Повноваження місцевих рад і посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України Законом № 1680-VII, достроково не припинятимуться. Позачергові вибори депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних і міських голів у окремих районах Донецької і Луганської областей призначаються на 7 грудня 2014 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»