Мінсоцполітики роз’яснило порядок призначення (подовження) виплат державної соціальної допомоги окремим незахищеним верствам населення.

Допомога призначається органами соціального захисту населення за місцем проживання (перебування) особи.

1. Для осіб, які вперше звертаються за призначенням різних видів допомог, надаються документи відповідно до норм чинного законодавства.

2. Особи, які звертаються до органів соціального захисту населення за подовженням виплати допомог, надають (за наявності):

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Органи соціального захисту населення подовжують виплату допомоги за електронною особовою справою.

3. Особи, які залишилися проживати в містах і районах проведення антитерористичної операції, мають можливість звернутися за подовженням (призначенням) виплати допомоги до органів соціального захисту населення в містах і районах, у яких не проходить АТО.

4. У разі неможливості подання одержувачем документів про доходи та майновий стан своєї сім’ї при зверненні за призначенням соціальної допомоги, яка надається із урахуванням сукупного доходу сім’ї, одержувачі особисто вносять зазначені дані до Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів державної соціальної допомоги.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»