Згідно з Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 р. № 1669-VІІ під час проведення АТО суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення АТО, звільняються від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності.

Водночас скасовується на період проведення АТО орендна плата за користування державним і комунальним майном для суб’єктів господарювання, котрі провадять діяльність на території проведення АТО.

Зверніть увагу: «період проведення антитерористичної операції» — час між датою набрання чинності Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14.04.2014 р. № 405/2014 і датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»