Президент України підписав Закон України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції». Про це зазначено на офіційному сайті ВРУ.

Згідно з нормами згаданого вище Закону, у період проведення антитерористичної операції введено мораторій на:

  • нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості по кредитних зобов’язаннях громадянам України, місце проживання яких знаходиться на території проведення АТО чи які переселилися з неї;
  • проведення перевірок суб’єктів господарювання у зоні проведення АТО органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері госпдіяльності.

Водночас для осіб, які проживають на території проведення АТО або переселилися з неї, реєстрація фізосіб-підприємців у період проведення АТО здійснюється державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції в областях і місті Києві.

До того ж під час проведення АТО дозвільним органам доручено автоматично подовжувати дію документів дозвільного характеру, виданих суб’єктам господарювання, що провадять діяльність на території проведення антитерористичної операції.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Його дія поширюється на період проведення АТО. Станом на 13.10.2014 р. Закон не опублікований.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»