Керівники центральних органів виконавчої влади (далі — ЦОВВ), які провадять контроль і нагляд у відповідних галузях і сферах, і ЦОВВ, виконання функцій котрих можуть здійснювати відповідні міністерства, починаючи з 03.08.2014 р. отримали право впроваджувати «непопулярні» заходи задля скорочення видатків на утримання таких ЦОВВ, як надання відпусток без збереження зарплати на визначений керівниками строк без згоди та попередження працівників. 

І якщо для ЦОВВ відправлення працівників у такі неоплачувані відпустки — економія бюджетних коштів, то для працівників — це не лише втрата заробітку, але й певні обмеження соціальних гарантій.

Тож, які наслідки для держслужбовців і працівників ЦОВВ може мати їх перебування у відпустці без збереження зарплати?

Періоди відпустки без збереження заробітної плати до страхового стажу для оплати листка непрацездатності не зараховуються.

Зважаючи на те що в період відпустки без збереження зарплати за особу не сплачуються страхові внески (оскільки відсутній заробіток), цей період не ввійде до страхового стажу для призначення пенсії.

Також у матеріалі «Які наслідки для держслужбовців й інших категорій працівників матиме відпустка без збереження зарплати» розглянуто питання наслідків відпустки без збереження зарплати для:

  • стажу роботи для щорічних основної та додаткових відпусток;
  • стажу державної служби;
  • розрахунку середнього заробітку для оплати відпусток і відрядження;
  • розрахунку середнього заробітку для лікарняних і декретних;
  • оплати лікарняних і декретних.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»