Для тимчасової зміни місця голосування (виборчої дільниці) без зміни його виборчої адреси до органу ведення Реєстру слід подати Заяву про тимчасову зміну місця голосування виборця із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати.

До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, копію документа, що підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати тощо. Перелік таких документів не є вичерпним.

Під час подання заяви громадянин повинен пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Важливо!

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Криму та м. Севастополя, Донецької чи Луганської області, установлено особливий порядок тимчасової зміни місця голосування: документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви.

У ЦВК також роз’яснили: куди звертатися із заявою про тимчасову зміну місця голосування, чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування, які документи є достатніми для цього, чи можливо подати заяву про тимчасову зміну місця голосування шляхом надсилання її поштою тощо.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування виборець може подати у період з 28 серпня по 20 жовтня 2014 року включно.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»