Держслужбовцям, працівникам дипломатичної служби й іншим особам, на яких поширюється дія постанови КМУ від 02.02.2011 р. № 98, направленим у довготермінове відрядження, у разі одноденного відрядження в межах країни, де він перебуває, добові відшкодовуватимуть у розмірі 40% від сум добових витрат, визначених для цієї держави додатком 1 зазначеної постанови (до цього було 50%).

У разі коли працівників дипломатичної служби акредитовано в декількох державах, відшкодування витрат у відрядженні до таких акредитованих держав здійснюється:

  • якщо відряджений забезпечується безоплатно харчуванням стороною, яка його запрошує, за умовами запрошення організаторами заходів, то добові виплачуються: у розмірі 80% — при одноразовому харчуванні; 55% — при дворазовому харчуванні; 35% — при триразовому харчуванні;
  • витрати на харчування, якщо його вартість включено до вартості проживання в готелях або транспортних квитків, відшкодовуються за рахунок добових.

 

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98» від 19.06.2013 р. № 427.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 21.06.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»