Мінсоцполітики наказом від 05.09.2014 р. № 626 затвердило Порядок формування відомості про виплату компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів (далі — Порядок).

Порядок визначає механізм формування та передання районними, міськими, міськрайонними та районними в містах центрами зайнятості відомостей про виплату компенсації роботодавцям витрат у розмірі ЄСВ за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів територіальному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів.

Центри зайнятості до 10 числа місяця, наступного за місяцем подання звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого ЄСВ, із урахуванням даних роботодавця та відомостей ЄДРПОУ формують і передають відомість центрам зайнятості в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі за встановленою формою.

Центри зайнятості в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі до 15 числа місяця, наступного за місяцем подання звіту, передають узагальнені відомості територіальному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів для виплати компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»