Відповідно до новацій, унесених наказом Мінрегіону України, замовник для забезпечення проектування об’єкта будівництва повинен надати генпроектувальнику (проектувальнику) вихідні дані на проектування. Основними складовими таких даних є не лише містобудівні умови й обмеження, завдання на проектування, але й технічні умови.

Водночас складання та затвердження замовником завдання на проектування не передбачає його погодження з інвестором (головним розпорядником бюджетних коштів).

Крім цього, унесеними змінами передбачено, що проектування виконується на об'єкт будівництва в цілому або за його частинами, які можуть забезпечити випуск продукції чи надання послуг частково до повної проектної потужності, якщо це передбачено завданням на проектування. У цьому разі перша стадія проектування, яка схвалюється (затверджується), розробляється в цілому на об'єкт із розподілом по частинах будівництва. Розроблення наступної стадії проектування може здійснюватися за кожною окремою частиною.

 

Наказ Мінрегіону України «Про затвердження Змін до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів» від 20.05.2013 р. № 198.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 20.06.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»