Правління Фонду соцстраху постановою від 02.09.2014 р. № 33 внесло зміни до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування із тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соцстраху від 25.02.2009 р. № 12.

Як і раніше, за рішенням комісії зі страхування роботодавець за основним місцем роботи застрахованої особи видає путівку до санаторію в період відпустки, а до санаторію-профілакторію — у період відпустки або без відриву від виробництва за умови часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду, окрім осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи і віднесені до категорії 1, яким путівки видаються без оформлення відпустки.

Нововведенням є те, що відповідно до внесених змін особам, які навчаються у вищому навчальному закладі з денною формою навчання, і учням професійно-технічного навчального закладу згідно з рішенням комісії (уповноваженого) із соціального страхування путівки до санаторію-профілакторію видаються в період навчання або канікул за умови часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду.

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»