У зв'язку з подальшим ускладненням ситуації в деяких районах Донецької та Луганської областей, з метою нейтралізації обумовлених цим загроз для життя й безпеки працівників Держветфітослужби та унеможливлення настання негативних наслідків для людей і тварин через потрапляння неконтрольованої продукції призупинено діяльність територіальних органів, підприємств і установ, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, на території районів та міст обласного значення в зоні АТО. Про це сказано в наказі Держветфітослужби від 25.09.2014 р. № 2829.

Водночас служба має забезпечити державний ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини, і не допускати до обігу вантажі з районів у зоні АТО як із таких, у яких цей контроль не здійснювався.

 

Перелік районів і міст обласного значення, на території яких призупиняється діяльність територіальних органів, підприємств і установ, що належать до сфери управління Держветфітослужби

Донецька область

Луганська область

Амвросіївський район

Новоазовський район

Старобешівський район

Тельманівський район

Шахтарський район

Ясинуватський район

м. Горлівка

м. Донецьк

м. Макіївка

м. Єнакієве

м. Сніжне

м. Харцизьк

м. Ясинувата

м. Торез

м. Шахтарськ

Антрацитівський район

Лутугінський район

Перевальський район

Попаснянський район

Слов'яносербський район

м. Алчевськ

м. Брянка

м. Кіровськ

м. Красний Луч

м. Краснодон

м. Луганськ

м. Первомайськ

м. Ровеньки

м. Свердловськ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»