Шановний колего!

Увага!

Нагадуємо, що до кінця Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України» залишилося дише 2 дні!

Не упустіть свій шанс перевірити та підвищити свої знання – пройдіть тестування сьогодні!

Більш ніж 2000 учасників вже зробили це.

Пропонуємо Вам узяти участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України», який проводить громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки Міністерства фінансів України та партнерів.

Що дасть участь у конкурсі особисто Вам?

1. Ви зможете самі для себе провести внутрішню оцінку своїх знань, підтвердити впевненість у своїх силах або визначити «слабкі місця» та ліквідувати їх.

2. Ви зможете підняти свій статус в очах колективу та керівника, що дасть Вам можливість комфортніше почуватися і претендувати на підвищення заробітної плати.

3. Ви зможете претендувати на звання й отримання диплому «Бухгалтер-практик», «Бухгалтер-професіонал», «Бухгалтер-експерт», а також переможця конкурсу і на звання «Кращий бухгалтер України-2014».

4. Якщо Ви шукаєте роботу, то Ваші дані будуть доступні роботодавцям і Ви зможете претендувати на високооплачувану посаду.

5. Ви зможете користуватися інформаційним майданчиком учасників конкурсу, який буде доступним усім, хто зареєструвався і пройшов тестування 1-го туру (незалежно від кількості набраних балів). На цьому інформаційному майданчику бухгалтери-професіонали ділитимуться своїм досвідом у вирішенні різних проблем, а також там Ви зможете безкоштовно отримувати інформацію та консультації від інших практикуючих бухгалтерів і за бажанням ділитися своїм досвідом.

6. Фіналістам вручать призи та почесні дипломи на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 25 листопада 2014 року в Міністерстві фінансів України. Серед призів – почесні грамоти Міністерства фінансів України, професійні програми 1С, професійні курси бухгалтерів, почесна іменна статуетка «Оскар бухгалтера», ноутбуки, ділова література тощо.

7. Якщо Ви зареєструєтеся і пройдете тестування 1-го туру до 1 жовтня 2014 року, ми додамо до Вашого рейтингу ще 10 балів. Для цього в полі «Звідки дізналися про конкурс» напишіть « Інтерактивна бухгалтерія- 10 балів».

Що говорять про конкурс його учасники:

Оскільки я бухгалтер-початківець, то я прагну максимально вивчати необхідні для моєї професії предмети. Участь у подібних конкурсах цьому дуже сприяє. Адже є можливість застосувати і перевірити свої знання, дізнати нову інформацію, розвиватися і підвищувати рівень своєї професійної майстерності!»

– «Для мене участь у конкурсі – це:

1. Можливість для свого розвитку, розширення кругозору, здобуття досвіду та знань.

2. Звільнення від упередженостей, які заважають рости професійно та справедливо дивитися на речі, визнати свої помилки та недоліки.

3. Для самої себе зрозуміти, на якому рівні професійної підготовки на даний час я знаходжусь, та прийняти рішення про подальший рух уперед, адже рух – це життя!»

Шановні колеги!

Робіть щось нове, те, що ви ні разу не робили, адже сам по собі вхід у зону дискомфорту – це вже робота над собою! Пробуйте та намагайтесь поборотися за свою мрію!

Життя перевіряє на міцність нашу віру в себе.

Найкраще чекає на вас попереду»

Візьміть участь у конкурсі! Перевірте себе, підвищіть власний рейтинг і отримайте гідне визнання!

Зробіть це сьогодні!

 

Пройти тестування

 

 

Із будь-якими запитаннями щодо конкурсу ви можете сміливо звертатися до наших дбайливих менеджерів:

  • за телефонами (067) 628-06-22 (Київстар), (050) 590-37-12 (МТС), (093) 635-74-53 (Life);
  • за електронною поштою info@ua-award.org

Бажаємо величезних успіхів і реалізації задуманого!

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»