Мінсоцполітики в листі від 28.08.2014 р № 421/18/99-14 роз'яснило, що отримання допомоги по догляду за хворою дитиною настає в разі припинення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку й виходу на роботу.

Так, згідно зі ст. 6 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III (даліЗакон), загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності й витратами, зумовленими похованням, підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах незалежно від форм власності та господарювання або у фізосіб, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів, а також обрані на виборні посади в органах держвлади, органах місцевого самоврядування та в інших органах.

Право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за цим видом страхування мають застраховані особи. Таке право виникає із настанням страхового випадку в період роботи, включаючи й час випробувального строку, і день звільнення (ч. 1 ст. 4 Закону). Допомога з тимчасової непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату зарплати при настанні страхового випадку.

Підставою для призначення допомоги з тимчасової непрацездатності є виданий в установленому порядку листок непрацездатності. Відповідно до пп. «б» п. 3.15 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р № 455, листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження зарплати, частково оплачуваної відпустки по догляду за дитиною до трьох років не видається.

Отже, право на всі види матеріального забезпечення та соціальних послуг за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності й витратами, зумовленими похованням, передбачені ст. 34 Закону, зокрема, на отримання допомоги по догляду за хворою дитиною, настає в разі припинення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку й виходу на роботу (на повний або неповний робочий день).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»