Із 1 жовтня 2014 року набувають чинності зміни до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному й залізничному транспорті територією України, затвердженого постановою КМУ від 05.04.1999 р. № 541.

Цими змінами передбачено проводити перевірку актуальності статусу студентів вищих навчальних закладів та учнів профтехучилищ в Єдиній державній електронній базі з питань освіти для оформлення їхнього проїзду лише у міжміському залізничному транспорті.

МОН закликає студентів та учнів перевірити відомості про наявність даних студентських (учнівських) квитків в Єдиній державній електронній базі з питань освіти на сайті ДП «Інфоресурс». Якщо такі дані відсутні (та/або некоректні), студенту або учню слід звернутися до адміністрації навчального закладу, у якому він навчається. В іншому випадку студенти та учні не матимуть можливості реалізувати право на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»