Пенсійний фонд України на сайті розмістив відповідь на запитання:

«Я займаю посаду державного службовця. У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» мені надано відпустку без збереження заробітної плати на два місяці. У травні 2015 року я досягну пенсійного віку та хочу вийти на пенсію відповідно до Закону України «Про державну службу». Чи буде зарахований час перебування у відпустці без збереження заробітної плати до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії?»

ПФУ констатує: стаж державної служби для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 р. № 283 (далі Порядок).

Згідно із п. 4 Порядку, документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

Отже, час перебування у відпустці без збереження заробітної плати буде зараховано до вашого стажу державної служби за записами трудової книжки.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»