ДФС у підкатегорії 132.02 «ЗІР» роз’яснила порядок подання звітності та сплати військового збору в разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району.

Так, згідно із ч. 8 ст. 45 Бюджетного кодексу України, у разі зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання — платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Крім того, до закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він є платником податків до спливу року, а в контролюючому органі за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) — з ознакою того, що він є платником податків із наступного року.

Тому в разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання до завершення поточного бюджетного року подає звітність і сплачує військовий збір за попереднім місцезнаходженням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»