МОН листом від 18.09.2014 р. № 1/9-473 адресував керівникам дошкільних навчальних закладів (далі —  ДНЗ) рекомендації  «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів».

У штатних розписах ДНЗ передбачається посада керівника гуртка з розрахунку 0,125 штатної одиниці на одну групу. Керівникам гуртків, для яких робота в освітніх закладах не є основною, заробітна плата визначається на підставі фактичної кількості відпрацьованих годин.

Керівні працівники закладів освіти,  можуть  вести  заняття з гуртками в цьому  закладі,  але  не  більше  9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони по основній  посаді отримують  повний посадовий  оклад  (ставку). Працівники  закладів  освіти  можуть вести заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти,  але  в середньому не більше 2 годин (12 годин на тиждень,  480  годин  на рік), якщо вони за  основну  роботу  отримують  повний  посадовий оклад (ставку).

У випадках коли згадані вище працівники отримують за основною посадою 0,5  посадового  окладу  (ставки),  їм  дозволяється  вести викладацьку роботу в середньому не більше  3  годин  на  день  (18 годин на тиждень, 720 годин на рік).

Названим  працівникам  оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для   керівників гуртків (за тарифікацією).

За години викладацької роботи чи занять з гуртками, виконаних, як  виняток, у зв'язку  з  виробничою  необхідністю  понад  норму, зазначену у цьому пункті, провадиться погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше   240 годин на рік.

Тарифні розряди керівникам гуртків, секцій, студій установлюються за наслідками атестації.

Для  керівників гуртків, які працюють у дошкільних навчальних закладах інших типів, основна щорічна відпустка складає 42 календарних дні.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»