За даними офіційного сайта Мінсоцполітики, у зв’язку із напруженою ситуацією в зоні АТО розірвання трудового договору між підприємцем та найманим працівником із метою підтвердження записів у трудовій книжці можна зареєструвати в будь-якому центрі зайнятості. Відповідний спільний наказ від 16.09.2014 р. № 661/1541/5 (текст поки що відсутній) підписали Міністр соціальної політики Людмила Денісова та Міністр юстиції Павло Петренко.

Інформація про укладені трудові договори відображається в Єдиній інформаційно-аналітичній системі Державної служби зайнятості. Будь-який центр зайнятості на території України має доступ до цих відомостей. Тому зняти трудовий договір із реєстрації та підтвердити запис у трудовій книжці працівника може будь-який центр зайнятості.

Нагадаємо!

Наразі повідомлення про припинення дії трудового договору, а також зняття його з реєстрації відповідно до п. 8 Порядку № 260 здійснюється в тому центрі зайнятості, який зареєстрував трудовий договір. А реєстрація цих трудових договорів відбувалася за місцем проживання підприємця (ст. 241 Кодексу законів про працю України).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»