Кабінетом Міністрів України були внесені зміни до постанови від 15 квітня 2013 року № 347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення». Серед нововведень, зокрема:

  • звужено дію Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: з урахуванням унесених змін на дію бюджетних установ він не поширюватиметься;
  • уточнено, що пріоритетний вид економічної діяльності визначається за основним видом економічної діяльності роботодавця, за яким здійснюється віднесення роботодавця до класу професійного ризику виробництва, відповідно до якого встановлюється розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
  • роз’яснено, у яких випадках робочі місця вважаються новими, та що слід розуміти під збільшенням штатної чисельності;
  • викладено в новій редакції довідку, яку має подавати роботодавець, котрий працевлаштував зареєстрованого безробітного на нове робоче місце, для отримання компенсації, а також оновлено Перелік пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва тощо.

Зміни внесені постановою КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. № 347» від 10.09.2014 р. № 437.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»