Питання щодо перегляду Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги неодноразово обговорювалися на засіданнях відповідної Робочої групи НКРЗІ за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, операторів, провайдерів, Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, Української Асоціації операторів зв’язку «Телас», а також профспілок.

Зокрема, відбудуться такі зміни тарифів:

  • на міський телефонний зв’язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14%;
  • на сільський телефонний зв’язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27%.

Абонентна плата за користування телефонним апаратом для населення і бюджетних установ міст і райцентрів становитиме 33 грн 26 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою — 29 грн 91 коп.

Нова абонплата за місцевий телефонний зв’язок для населення сіл і селищ міського типу становитиме 26 грн 32 коп. без погодинної оплати і 23 грн. 01 коп. — з погодинною (усі тарифи зазначені без ПДВ).

Зростання абонплати встановлено й для небюджетних організацій, яка становитиме 47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою — 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн. 29 коп. без погодинної оплати і 36 грн 15 коп. — з погодинною.

Нові тарифи мали запрацювати 15 вересня 2014 року, але не раніше офіційного опублікування. Наразі рішення НКРЗІ від 02.09.2014 № 612 не опубліковано. Його публікація запланована в «Офіційному віснику України» № 72 за 16.09.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»