Фінансування навчальних закладів, що належать до сфери управління МОН, у т.ч. і тих, що розташовані в Донецькій та Луганській областях, здійснюється МОН протягом 1–3 числа щомісяця одночасно для всіх навчальних закладів і в повному обсязі (повідомляється на сайті МОН).

За оперативним даними, отриманими від навчальних закладів Донецької  та Луганської областей, станом на 10–11 вересня поточного року  у зв’язку з непроведенням платежів органами державного Казначейства в містах, де проходить АТО, працівники та студенти частини навчальних закладів починаючи із липня не отримують заробітної плати й стипендій.

При стабілізації ситуації та відновленні роботи відділень Державної казначейської служби кошти у звичайному режимі перераховуються на платіжні картки працівників і студентів.

У випадку перенесення роботи відділень Казначейства, де знаходяться рахунки навчальних закладів, з регіонів проведення АТО до інших, безпечних міст, відповідно до рішення Державного казначейства, та після  переоформлення платіжних документів навчальними закладами, кошти на заробітну плату й стипендії працівників та студентів тих навчальних закладів, які розташовані в зоні дій АТО, перераховуються працівникам та студентам у звичайному режимі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»