Із переліку документів, що подаються громадянами для внесення інформації про них до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, вилучено довідку про склад сім’ї. За словами Міністра соціальної політики Людмили Денісової, таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Відтепер — зазначила Міністр — інформація про членів сім’ї пільговика, на яких поширюються пільги, може бути внесена до Реєстру на підставі документів, що підтверджують їх родинні стосунки. Це, зокрема, паспорт, свідоцтво про шлюб і свідоцтво про народження.

Нагадаємо: наразі до ЄДАРП включається така інформація:

  • загальні відомості про пільговика (прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік народження, ідентифікаційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та інших обов'язкових платежів, адреса зареєстрованого місця проживання (або за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування відповідно до п. 4 Положення, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 р. № 848, адреса фактичного місця проживання), склад сім'ї, характеристика житла);
  • реквізити паспорта й документа, що підтверджує право на пільги;
  • категорія пільговика;
  • перелік пільг, на які він має право;
  • інформація про те, якими пільгами він реально користується.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»