Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав меморандум з торговельними мережами щодо участі в проекті «Картка киянина».
Договір про співпрацю було укладено між департаментом промисловості та розвитку підприємництва, департаментом соціальної політики та 5-ма торговельними мережами, а саме: ПП «Білла Україна», ПП «Торговий дім «Вест лайн», ПрАТ «Фуршет», ТОВ «Новус Україна» і ПрАТ «Ікс 5 Рітейл Груп Україна».
«Сьогодні ми робимо ще один крок назустріч киянам. До тих пільг, які вже можуть отримати власники картки киянина, а це знижки на ліки та проїзд у громадському транспорті, додалася ще одна. Власники і керівники кількох торговельних підприємств зголосилися підписати з міською владою угоду про надання мешканцям міста з невеликими доходами — користувачам картки киянина — знижок на придбання продуктів та інших товарів. У подальшому планується, що все більше послуг буде надаватися з різними знижками. Таким чином ми кожного киянина хочемо захистити в частині додаткових соціальних пільг та мотивацій», — зазначив Олександр Попов.
Користуватися знижками в зазначених торговельних мережах власники картки киянина зможуть уже з 1 липня, про що заявила директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк. Вона також повідомила, що найближчим часом така ж угода буде підписана ще з трьома торговельними мережами.
Нагадаємо: до кінця року долучитися до проекту та отримати картку киянина зможуть ще близько 425 тисяч осіб, насамперед, пільговики та пенсіонери з доходом до 1500 грн.
 
 
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»