Податківці висловили таку думку, розмістивши відповідь у системі «ЗІР».

Аргументація фахівців будується таким чином: відповідно до ст. 15 Закону України № 481 та п. 22 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями від 30.07.1996 р. № 854 (даліПравила), продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволено тільки закладам ресторанного господарства та спеціалізованим відділам підприємств, що мають статус закладів ресторанного господарства, підприємств з універсальним асортиментом товарів. У п. 23 Правил забороняється змішування алкогольних напоїв різних видів і марок, окрім виготовлення коктейлів   .

1 Коктейль (лікеро-горілчаного виробництва) — це лікеро-горілчаний напій міцністю від 20 до 40% із масовою концентрацією екстрактивних речовин від 5 до 25 г/100 см3, який перед уживанням розводять мінеральною водою або плодово-ягідними соками, або безалкогольними напоями, виготовлений змішуванням готових напоїв або купажуванням окремих напівфабрикатів та інгредієнтів (п. 4.17 ДСТУ 3297-95 «Лікеро-горілчана промисловість. Терміни та визначення понять»).

Технологічні, калькуляційні картки на коктейлі погоджуються із санітарно-епідеміологічною службою, затверджуються керівником підприємства, бухгалтером і скріплюються печаткою.

Тому суб’єкт господарювання для продажу коктейлів із використанням алкогольних напоїв повинен мати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»