ПФУ в постанові правління від 04.08.2014 р. № 15-1 виклав у новій редакції Розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»:

  • у частині пенсій, призначених відповідно до п.п. «б» – «з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення»;
  • у частині пенсій, призначених відповідно до п. «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (окрім працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на підземних роботах із видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників).

Також наведено нову редакцію форми Відомості про фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах, і доповнено формою Відомості про фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах, які не можуть бути відшкодовані у зв'язку з ліквідацією підприємств без правонаступників або знаходженням їх за межами України.

Нагадаємо: підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату й доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. Суми фактичних витрат на виплату й доставку пільгових пенсій за період із дати призначення пенсії до дати складання розрахунку фактичних витрат на виплату й доставку пільгових пенсій сплачуються одночасно з оплатою фактичних витрат на виплату й доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»