Згідно з рішенням Комісії, передбачено введення в дію нових Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме тарифів на міський та сільський телефонний зв’язок шляхом збільшення абонплати в один етап, у середньому на 15,5% для всіх категорій споживачів та з урахуванням диференціації у відсотковому відношенні між міським та сільським телефонним зв’язком. Зокрема відбудуться такі зміни тарифів:

  • на міський телефонний зв’язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 14%;
  • на сільський телефонний зв’язок — збільшення абонплати за користування телефоном для всіх категорій абонентів на 27%.

Абонентна плата за користування телефонним апаратом для населення та бюджетних установ міст і райцентрів становитиме 33 грн 26 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою — 29 грн 91 коп.

Нова абонплата за місцевий телефонний зв’язок для населення сіл і селищ міського типу складе 26 грн 32 коп. без погодинної оплати й 23 грн 01 коп. — із погодинною (усі тарифи вказані без ПДВ).

Зростання абонплати встановлено й для небюджетних організацій і складе 47 грн 63 коп. без погодинної оплати місцевих розмов, і з погодинною оплатою — 43 грн 08 коп. Для сіл і селищ нова абонплата зросте до 41 грн 29 коп. без погодинної оплати й 36 грн 15 коп. — із погодинною.

Рішення про нові Граничні тарифи набирає чинності з 15.09.2014 р., але не раніше дня його офіційного опублікування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»