Головне управління Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що з 22 серпня почав діяти оновлений Регламент АЦСК ІДД Міндоходів.

Зокрема, Регламент було доповнено переліком документів для ідентифікації адміністраторами реєстрації фізосіб, конкретизований порядок реєстрації, уведена окрема частина, що передбачає порядок реєстрації державних установ, підприємств, організацій. Також були внесені зміни до процедур і механізмів обслуговування посилених сертифікатів тощо.

Згідно з оновленим Регламентом, для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичній особі має надати такі документи:

  • заповнену та підписану Реєстраційну картку (для фізособи/фізособи — підприємця) установленого зразка зі згодою на обробку персональних даних підписувача у двох примірниках;
  • копію паспорта підписувача (копії 1–2 сторінок, 3–6  — за наявності відміток, сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчену підписом власника;
  • копію посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання або паспорт громадянина іншої країни із нотаріально посвідченим перекладом на українську мову (для іноземних громадян);
  • копію картки платника податків, засвідчену підписом власника (тільки для посадових осіб, які уповноважені на підписання звітності).

На замітку: за наявності в паспорті громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків відповідно до вимог Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб —платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.2013 р. № 779, замість копії облікової картки платника податків може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилася від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.

Для ознайомлення з оновленим Регламентом АЦСК ІДД Міндоходів його необхідно завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів (acskidd.gov.ua).

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»