Відтепер якщо кадастрові номери земельних ділянок були визначені, але не присвоєні до 1 січня 2013 року (у тому числі на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку), такі кадастрові номери вважаються присвоєними, а земельні ділянки — зареєстрованими в Державному земельному кадастрі з моменту письмового звернення замовника документації із землеустрою, на підставі якої було визначено кадастровий номер земельної ділянки. Разом із тим подавати електронний документ, на підставі якого вносяться відомості до Державного земкадастру, і сплачувати за державну реєстрацію земельної ділянки не потрібно.

Здійснити такі дії можливо лише за умови, що документація із землеустрою такої земділянки була затверджена до 1 січня 2013 року в порядку, установленому законом.
 
Закон України «Про внесення змін до деяких законів України
щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв'язку з їх розмежуванням» від 14.05.2013 р. № 233-VII.

Набрав чинності 16.06.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»