4 серпня 2014 року

Лист Мінсоцполітики від 27.06.2014 р. № 6875/0/14-14/021

Кримські підприємці, котрі перереєструвалися на материковій частині України та мають найманих працівників, що бажають звільнитися, або ж навпаки, яких хоче звільнити сам роботодавець, стали заручниками ситуації — зняти з реєстрації трудові договори з такими працівниками підприємці поки що не можуть. Оскільки повідомлення про сплив строку чи припинення дії трудового договору, а також зняття його з реєстрації здійснюються в тому центрі зайнятості, який зареєстрував трудовий договір. А реєстрація цих трудових договорів відбувалася за місцем проживання підприємця. Тобто підприємцю для зняття з реєстрації трудового договору необхідно звертатися до кримського центру зайнятості. Однак, як це зробити на практиці — невідомо. Адже Крим наразі визнаний окупованою територією України, і, відповідно, держоргани влади там не функціонують. У зв’язку з тим що трудовий договір не знято з реєстрації, підприємець і надалі має сплачувати внески до податкових органів і до органів державного соціального страхування, щоправда, уже за новим місцем прописки.

Мінсоцполітики пропонує зняти з реєстрації трудові договори таким підприємцям за ініціативою сторін (сторони) або на підставі рішення суду в разі визнання його недійсним. Однак за першим варіантом усе одно слід звернутися до кримського центру зайнятості для зняття його з реєстрації. Але, як ми щойно зазначали, зробити це не вийде. За другим варіантом слід звернутися до суду із позовом про зняття з реєстрації трудового договору в центрі зайнятості за новим місцем прописки у зв’язку з визнанням Криму тимчасово окупованою територією та неможливістю звернення до центру зайнятості, у якому трудовий договір було зареєстровано.

Детальніше — у коментарі «Як кримському підприємцю зняти з реєстрації трудові договори», опублікованому в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» № 149/2014.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»
  • slidebg
  • slidebg
  • slidebg

Новости партнеров