НКЦПФР схвалила проект рішення, яке захищатиме від порушень права інвесторів на період до закінчення АТО й створення умов, необхідних для відновлення провадження професійної діяльності на фондовому ринку за постійним місцезнаходженням.

Зокрема передбачається, що депозитарним установам, які знаходяться в зоні АТО, у разі неможливості виконання будь-якої з функцій рекомендується тимчасово змінити місцезнаходження. У разі неможливості здійснити це установи зобов’язані передати бази даних депозитарного обліку до Центрального депозитарію цінних паперів за допомогою сервісу зберігання, повідомити про це Центральний депозитарій цінних паперів у доступній для установи формі (пошта, кур’єрська служба, електронна пошта тощо), після чого проведення будь-яких операцій за рахунками депонентів/власників цінних паперів повністю припиняється до закінчення АТО.

Також припиняється надання переліків акціонерів, які отримують письмове повідомлення про проведення загальних зборів акціонерного товариства, якщо його проведення планується в зоні АТО.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»