Задля зменшення цін на соціальні сорти хліба Уряд уніс зміни до Порядку постачання та використання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

Так, відомо, що Мінагрополітики разом із Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськдержадміністраціями визначають за погодженням з Мінекономрозвитку обсяги щомісячного постачання борошна хлібопекарським підприємствам на період до 31 грудня відповідного року.

Згідно зі змінами, передбаченими постановою КМУ від 27.08.2014 р. № 381, борошно використовуватиметься хлібопекарськими підприємствами для виготовлення хліба вагою більш як 500 грамів із борошна пшеничного вищого, першого та другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, хліба та хлібобулочних виробів для діабетиків, асортимент яких затверджується Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.

Рада міністрів АР Крим, обласні, Київська та Севастопольська міськдержадміністрації укладають договори з Аграрним фондом та хлібопекарськими підприємствами, що придбавають борошно для виготовлення таких сортів хліба.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»