Спрощено процедуру набуття статусу безробітного для громадян України, які переселилися із тимчасово окупованої території, — інформує прес-служба Мінсоцполітики. Так, зокрема:

  • скорочено перелік документів, необхідних для набуття такого статусу;
  • громадян із Криму звільнено від обов’язку надання довідки про припинення ведення господарства для членів особистих селянських господарств — переселенців;
  • безробітним із Криму дозволено не відвідувати центр зайнятості в разі настання надзвичайної ситуації, виникнення якої підтверджуватиметься відповідним органом;
  • запроваджено забезпечення соціальних послуг і виплат на випадок безробіття без припинення та поновлення реєстрації для безробітних громадян, які переселилися із території проведення антитерористичної операції; відтепер такі особи не знімаються з обліку, надання соцпослуг і виплат їм здійснюється центром зайнятості, до якого вони звертаються за фактичним місцем перебування.

Відповідні зміни внесено Урядом 27 серпня 2014 року до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 р. № 198.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»