Федерація профспілок України повідомляє, що до неї надходять звернення від профспілкових організацій стосовно незабезпечення банківськими установами виплати зарплати за липень 2014 року працівникам підприємств, що розташовані на території Луганської та Донецької областей.

Попри бойові дії, більшість підприємств, що знаходяться в зоні АТО, продовжують працювати та виробляти продукцію.

Однак банки керуються постановою Правління Національного банку України «Про призупинення здійснення фінансових операцій» від 06.08.2014 р. № 466, якою Нацбанком призупинено здійснення банківськими установами усіх видів фінансових операцій у населених пунктах Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.

Зважаючи на це, ФПУ, відповідаючи на звернення спілчан, надіслала листа до Прем’єр-міністра України, у якому привернула увагу керівництва держави до проблем людей і попросила від імені Уряду звернутися до Нацбанку України із проханням переглянути його рішення з урахуванням інтересів людей праці, які наразі опинилися у безвихідній ситуації, та передбачити механізм оптимального режиму роботи банківських установ, який би гарантував отримання громадянами України належних їм грошових виплат через ці установи.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»