Про це зокрема мовиться в листі ДФС від 12.08.2014 р. № 1468/6/99-99-24-01-09-15. Так, фахівці служби повідомили, що особливості провадження економічної діяльності на тимчасово окупованій території визначаються законом (ст. 13 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р. № 1207-VII).

Утім нині відповідні законодавчі акти Верховною Радою України не прийняті, питання оформлення товарів, що ввозяться/вивозяться з/на території АР Крим до інших регіонів України, а також питання взаємодії під час провадження господарської діяльності між суб'єктами господарювання, розташованими на території Криму та на материковій території України, законодавчо не врегульовані.

ДФС України на автомобільних шляхах та залізничних станціях, які знаходяться на адміністративному кордоні між АР Крим і материковою частиною України, організовано надання допомоги органам охорони державного кордону при здійсненні контролю осіб, транспортних засобів і вантажів із метою недопущення незаконного переміщення товарів суб'єктів ЗЕД, які не пройшли належних митних процедур, у тому числі недопущення незаконного переміщення зброї, боєприпасів й інших суспільно небезпечних предметів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»