На початку цього тижня в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що працівникам припинять виплачувати зарплати з каси та переведуть усіх на виплату через банківські картки. При цьому посилалися на постанову НБУ від 18.08.2014 р. № 499.

Однак ця інформація не відповідає дійсності.

Постанову НБУ № 499 розроблено для дотримання та реалізації банками пп. 164.2.8 Податкового кодексу України щодо оподаткування пасивних доходів у вигляді процентів на поточні банківські рахунки (окрім заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат).

Тому банки для зарахування виключно заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги й інших передбачених законом соціальних виплат відкривають фізичній особі окремий поточний рахунок або використовують вже відкритий для цих цілей рахунок.

Як бачимо, тут немає жодних обмежень на виплату зарплати через касу підприємства, як і обов’язку відкривати без згоди працівників банківські рахунки для виплати ним заробітної плати.

Відповідно до ст. 24 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР, виплата заробітної плати здійснюється за місцем роботи.

За особистою письмовою згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків, поштовими переказами на вказаний ними рахунок (адресу) з обов'язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця. Своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості.

Тобто на сьогодні законодавство передбачає, що лише за згодою працівника виплата заробітної плати може здійснюватися через банк.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»