Зважаючи на складне економічне та політичне становище в Україні, законотворці знаходяться в постійному пошуку нових шляхів для наповнення державної казни, у тому числі для забезпечення української армії. У зв’язку із цим із 03.08.2014 р. запрацював новий військовий збір, який завдав чимало клопоту. Адже запитань безліч, а часу для пошуку відповідей на них мало.

Чи потрібно нараховувати військовий збір на лікарняні, декретні, підприємницькі доходи? Як бути, якщо нарахування доходів відбулося до 03.08.2014 р., а сплата — уже після цієї дати? Чи нараховується військовий збір на орендну плату? На які рахунки сплачувати цей збір? Як заповнити платіжку? Відповіді на всі запитання щодо воєнного збору ви знайдете в добірці матеріалів «Сплата військового збору» від «Інтерактивної бухгалтерії» (частина матеріалів — у відкритому доступі).

Важливо!

До того ж, аби полегшити життя бухгалтерів, розроблено пам’ятку про військовий збір, у якій згруповано всі доходи фізособи, що підлягають обкладенню військовим збором, та ті, що не підлягають, із посиланням на наші матеріали.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»